Садочок «Чебурашка» Дітей в селі було багато. Старші діти ходили в школу, допомагали по господарству: пасли свині, гуси, допомагали біля хати, ходили в ліс тобто вся робота яка є в селі не робилася без допомоги дітей (та яка була їм по силі).

Всі дорослі працювали, в основному, в колгоспі, а хто і на іншому виробництві. Тому зазвичай батьки вдома були лише ввечері і в ранці. Малих дітей приходилось брати з собою на роботу або залишати на старших дітей. Зважаючи на постійну зайнятість дорослих (батьків) почали організовувати «Ясла» - дітей зносили до однієї хати і там їх гляділи.

Гляділа дітей Лікериця з Дубровиці, в хаті (Мелахи). Дітям варила затірку щоб не було голодні.

1960 році головою колгоспу приходить Чувило О.З. він і почав будівництво садочка. А вже 1962 році садочок працював. Опалення було пічне. На кухні була плита на вісім кружків. Працювало три працівники завідуюча Заблоцька Ольга Антонівна, повар Чувило Надія Кирилівна і нянька Тупало Надія Іванівна.

Дітей було багато до 60 –ти до того ж всі різного віку. Спеціальної освіти у працівників не було. Садочок фінансувався з колгоспу. Також у садочку варили їсти механізатори. Механізаторам їжу возили машиною у відрах.

Довгий час завідуючою була Сосновська Ольга Іванівна яка теж не мала спеціальної освіти. У 1988 році на роботу після Дубенського училища приходять Клімець Ніна вихователем, а Решетило Наталія завідуючою. Це були перші працівники які мали освіту. Садочок працював лише у весняно – літній період, тому вже у садочку роблять парове опалення щоб садочок працював цілий рік. Їдальню поділили: для дітей варили окремо, а для механізаторів - окремо хоч і на території садочка. Дітей з Крупового привозили хтось із спеціалістів які їхали в контору на роботу,а згодом – возили колгоспним автобусом.

У 90 – х роках дітей поділили на старшу і середню групи. З роками приміщення переобладнували, прикрашали, ставало гарнішим. Провели централізоване водопостачання. 1998 році дітей харчує завод продтоварів. Так, як колгосп банкрут.

У 2000 році садочок переходить на баланс с/ради працює тільки в літній період. З цього року стає завідуючою Слісарчук Валентина Григорівна. На цій посаді працює до 2013 року. Було багато за цей час доброго, але й немало прийшлося вирішити проблем.

У 2003 році садочок «Чебурашка» вже працює цілий рік. Був період коли у 2002 році закрили на 10 місяців , а працівники стояли на обліку в службі зайнятості. Але все налагодилось , а в 2007 році відкрито другу групу. Тепер садочок відвідують 35 дітей. Молодша і старша група. Працюють : завідуюча Шевчук С.П., медична сестра Позняк Л.С., завгосп Позняк А.І., кухарі Вальковець М.А. та Вальковець В.Т. До речі Валентина Тарасівна працює в садочку 1978 році, Спочатку нянькою, а згодом кухарем. Звідси і пішла на пенсію, але й досі ще працює. Шеремета Уляна Григорівна – робітник по обслуговуванні пральні, помічник вихователя Мозоль О. М.,Вихователі: Буткевич С.С., Боровець С.С.,Слісарчук В.Г.

З 01.02 2013 року працює Шевчук Світлана Павлівна. Кочегари: Мозоль О.П. та Федорчук Віктор Денисович.

З 1 березні 2013 року пройшла реорганізація, назва закладу змінена на Мочулищенський навчально – виховний комплекс «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».