Бібліотека відкрилася 15 грудня 1954 році. Першим бібліотекарем була Євтісєєва О.У. Пропрацювала до 1956 року.

Згодом бібліотекарями були Рибачик Г.А. 1956р., Ракович Тетяна Миколаївна з Дубровиці (1958), Томко Н.М. (1961), Потапчук Г,П. (1965), Шанько Н.М (1968), Стельмах Наталія (1968), Мозоль Тетяна (1969) .

В основному це люди були не місцеві, приїжджі. Тому мабуть так часто мінялися; хтось виїхав, хтось вийшов заміж, хтось пішов вчитися.

В 1970 році бібліотеку прийняла Позняк Надія Федорівна Бібліотечній справі віддала 30 років, звідси і пішла на пенсію.

Надія Федорівна заочно закінчила Дубенське училище культури, здобула професію бібліотекаря. 

Фонд бібліотеки був невеликий, вже згодом у 1980 рр. надходжень було більше, багато періодики, як на бібліотеку так і на клуб. Активну участь брала у житті клубу, колгоспу, села.

У 1978 році відбувається централізація бібліотечної мережі. В Червоному, при клубі, також діє бібліотека – філіал, розміщували її в приватних будинках. Господарям плати, що в них знаходилась бібліотека.

У 1983 році відкрито новий клуб, а ньому бібліотека. Розміщена в двох кімнатах які опалюється централізовано.

У 2002 році здійснюється реорганізація бібліотечного обслуговування шляхом об’єднання сільських і шкільних бібліотек у публічно – шкільні з підпорядкуванням відділу культури райдержадміністрації.

У школі бібліотека знаходиться у пристосованому приміщені. Потреба у створені бібліотеки виникла коли почали надходити безкоштовні підручники.

Так склалося, що бібліотекарями були не спеціалісти. В бібліотеці працювали Скаржинець О.А., Розум Н.І., Вальковець В.Г., Вальковець Л.П., Дудар Г. У 1993 році прийняла бібліотеку Луцук Л.Г. яка теж не мала бібліотечної освіти. Працювала не на повну ставку.

У 2003 році прийшла на роботу Голяка О.П. за освітою бухгалтер. В 2003 році обидва бібліотекарі поступили на навчання у Дубенське училище культури. Здобули професію бібліотекаря - бібліографа.

На даний час фонд бібліотеки становить понад 10 000 тисяч примірників.